Berard Metodu ile

FARKI'nızın FARKINDA olun

Uzmanlarımız


Psk. Dnş. Seyran BAHÇECİ

 

Psikolojik Danışman Seyran Bahçeci 2001 yılında Çukurova Üniversitesi Pazarlama bölümünden, 2005 yılında Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden ve 2013 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur.

2013 yılında Aile Danışmanlığı eğitimini alarak Aile Danışmanı ünvanını almıştır.

2014 yılında Oyun Terapisi eğitimi alan Seyran Bahçeci halen Kognitif Terapi Eğitimi almaktadır.2005 yılında İstanbul Medline Sağlık Grubu’nda çalışmıştır.

2007 yılından itibaren Antakya’da Özel Sevgi Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Psikolojik Danışmanlık ve yöneticilik yapmaktadır. Ayrıca Özel Tetra Danışmanlık Merkezi’nde Bireysel/Aile Danışmanlığı, eğitim danışmanlığı ve oyun terapistliği yapmaktadır.

2013 yılında Dr.BERARD’ın yetki verdiği Uygulayıcı Eğitmeni ve Berard Metodu Dünya Başkan yardımcısı Lars T. Persson’dan eğitim alarak Berard Metodu’nun lisanslı uygulayıcılığını yapmaktadır
.

Fizyoterapist Şerafettin SİVRİ


Fizyoterapist Şerafettin SİVRİ 1992 yılında Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden mezun olmuştur.

Hatay İskenderun SSK hastanesinde görev yapan Şerafettin SİVRİ 1995 yılında kendi rehabilitasyon kliniğini açmıştır.

2007 yılından itibaren MEB’e bağlı Özel Sevgi Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin kuruculuğunu yapmıştır. Halen kurumda fiziksel, zihinsel, yaygın gelişimsel ve işitme engellilerine yönelik geniş programlı rehabilitasyon hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Ayrıca Özel Tetra Danışmanlık ve Rehabilitasyon merkezinde rehabilitasyon ve eğitim hizmetleri vermektedir.

2013 yılında Dr.BERARD’ın yetki verdiği Uygulayıcı Eğitmeni ve Berard Metodu Dünya Başkan yardımcısı Lars T. Persson’dan eğitim alarak Berard Metodu’nun lisanslı uygulayıcılığını yapmaktadır.